Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Odwołane zajęcia stacjonarne

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie,

w związku z epidemią koronawirusa w trosce o zdrowie uczniów, nauczycieli, pracowników w oddziale przedszkolnym, szkołach oraz w internacie zajęcia w Ośrodku zostają zawieszone od 16 do 25 marca 2020r.

Sekretariat Ośrodka będzie otwarty w godzinach 10.00 - 14.00.
Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie 42 657 79 41 w w/w godzinach lub na e-mail: kontakt@sosw6.elodz.edu.pl.

Prosimy o ograniczenie kontaktów osobistych! Nauczyciele będą przesyłać dodatkowe zadania uczniom za pomocą e-dziennika oraz e-maila.

Uczniowie i Rodzice,

Czas zawieszenia zajęć nie jest czasem dodatkowych ferii, w tym czasie unikajcie skupisk ludzkich, korzystania z komunikacji publicznej. Zostańcie w domu! Wykorzystajcie ten czas na dodatkową, samodzielną naukę.

Z nauczycielami i wychowawcami pozostańcie w kontakcie przez e-dziennik lub e-mail.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, Facebooka oraz komunikatów Generalnego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia.

Życzę wszystkim zdrowia, rozwagi i odpowiedzialności za zdrowie własne, ale także zdrowie innych!

Miejmy nadzieję na szybkie spotkanie w bezpieczniejszym czasie!

Anna Tomaszewska
Dyrektor SOSW 6 w Łodzi