Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Przedszkole "Widzi Misie"

Dla kogo

Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci:

  1. słabowidzące,
  2. niewidome,
  3. z niepełnosprawnością sprzężoną (intelektualną w każdym stopniu niepełnosprawności, słuchową, ruchową i inną).

Nasze grupy

Prowadzimy trzy oddziały przedszkolne: 

  1. „Pracowite Pszczółki” – dla dzieci od 2,5 lat do 4 lat (nauczyciel i pomoc nauczyciela),
  2. średniaki – dzieci od 4 do 5 lat,
  3. roczne przygotowanie przedszkolne.

Główne zalety naszego przedszkola

Małe, 6−8-osobowe grupy zapewniają dzieciom domową atmosferę, poczucie bezpieczeństwa, dają szansę wzajemnego poznania i zaprzyjaźnienia się.

Oferujemy szerokie, wielospecjalistyczne wsparcie rozwoju poprzez wspaniałe zabawy edukacyjne oraz działania rehabilitacyjne prowadzone nie tylko w dobrze wyposażonej sali, ale również na atrakcyjnym placu zabaw, usytuowanym na szkolnym boisku.

Na zajęcia dodatkowe do grup przychodzą nauczyciele muzyki, języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, religii, którzy w kolejnych latach edukacji szkolnej kontynuują z nimi pracę.

Celem rocznego przygotowania przedszkolnego jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Jest to tym łatwiejsze, że już w przedszkolu dzieci poprzez wspólne działania i imprezy integrują się z uczniami szkoły, ucząc się zasad współżycia w grupie.

Przedszkole jest bezpłatne. Rodzice ponoszą tylko koszt posiłków.