O nas / Про нас
O nas
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. mjr. Hieronima Baranowskiego to Łódzka Szkoła dla Słabo Widzących i Niewiadomych „Na Dziewanny”
Jesteśmy jedynymi w województwie łódzkim szkołami dla dzieci i młodzieży z dysfunkcją narządu wzroku. Prowadzimy kształcenie i rehabilitację na wszystkich etapach edukacyjnych. Jesteśmy ważnym i cenionym centrum edukacji, rewalidacji i doradztwa dla osób z niepełnosprawnością wzrokową i ich rodzin.
Główne cele naszej działalności to:
- osiągnięcie możliwie wszechstronnego rozwoju uczniów przy pomocy odpowiednich metod i form nauczania ze szczególnym uwzględnieniem zasad tyflopedagogiki,
- tworzenie w świadomości uczniów zintegrowanego systemu wiedzy, umiejętności, postaw i poszanowania polskiego dziedzictwa narodowego,
- osiągnięcie przez wychowanków jak największej samodzielności życiowej oraz przygotowanie ich do udziału w życiu społecznym.
W każdym uczniu potrafimy dostrzec jego potencjał - mocne strony, które rozwijamy na zajęciach edukacyjnych i pozalekcyjnych. Podejmujemy również wiele działań wyrównujących szanse edukacyjne uczniów. Oferujemy szeroką gamę zajęć rewalidacyjnych oraz opiekę okulistyczną. Dzięki temu, iż dysponujemy pracowniami wyposażonymi w odpowiednie pomoce tyflodydaktyczne zapewniamy wychowankom optymalne warunki do zdobywania wiedzy, rozwijania zainteresowań, rewalidacji.
Uczniowie spoza Łodzi mogą zamieszkać w internacie, który w trakcie roku szkolnego staje się ich drugim domem.
Nasze działania są wspierane przez instytucje i organizacje, z którymi realizujemy różnorodne projekty i przedsięwzięcia. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem „Spojrzenie” oraz środowiskiem lokalnym i ogólnopolskim. Ponadto oferujemy pomoc nie tylko rodzinom naszych uczniów, ale także rodzinom i dzieciom niepełnosprawnym wzrokowo, uczącym się w szkołach ogólnodostępnych.
Główne zalety naszego Ośrodka:
- wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna, zapewniająca odpowiednie warunki kształcenia, wychowania, rewalidację oraz opiekę dostosowaną do potrzeb uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych,
- małe klasy – od 2 do 10 uczniów,
- specjalistyczny sprzęt – tablice interaktywne, powiększalniki, lupy, maszyny brajlowskie, oprogramowanie komputerowe (powiększające, udźwiękawiające, ubrajlawiające),
- złamane bariery architektoniczne (schodołaz, winda, podjazdy dla wózków),
- darmowe podręczniki wydane pismem brajla lub powiększonym drukiem oraz zróżnicowane pomoce tyflodydaktyczne,
- opieka pielęgniarki przez pięć dni w tygodniu.
Nasi uczniowie, podobnie jak ich pełnosprawni rówieśnicy, realizują programy nauczania i podstawę programową szkół ogólnodostępnych dla danego etapu edukacyjnego. Uczestniczą także w zajęciach specjalistycznych i rewalidacyjnych oraz zajęciach rozwijających zainteresowania.
Mogą pielęgnować talenty i zdolności w ognisku muzycznym, zespole artystycznym, w kołach zainteresowań oraz zajęciach sportowych (Goalball, tenis stołowy dźwiękowy) i aktywnie wypoczywać na sali gimnastycznej, siłowni oraz na świeżym powietrzu – korzystając z placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska do koszykówki i siatkówki, a także jeżdżąc na tandemach.
Dysponujemy także własnym autokarem i organizujemy liczne wycieczki krajowe i zagraniczne, podczas których uczniowie rozwijają wiedzę o otaczającym ich świecie.
W Ośrodku funkcjonują:
Przedszkole „Widzi Misie” obejmuje opieką dzieci:
- słabowidzące,
- niewidome,
- z niepełnosprawnością sprzężoną (intelektualną w każdym stopniu niepełnosprawności, słuchową, ruchową i inną).
Główne zalety naszego przedszkola
Małe, 6−8-osobowe grupy zapewniają dzieciom domową atmosferę, poczucie bezpieczeństwa, dają szansę wzajemnego poznania i zaprzyjaźnienia się.
Oferujemy szerokie, wielospecjalistyczne wsparcie rozwoju poprzez wspaniałe zabawy edukacyjne oraz działania rehabilitacyjne prowadzone nie tylko w dobrze wyposażonej sali, ale również na atrakcyjnym placu zabaw, usytuowanym na szkolnym boisku.
Szkoła Podstawowa
Głównym celem i zadaniem naszej szkoły jest umożliwienie uczniom zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania świadectwa ukończenia szkoły oraz przygotowanie do kontynuacji nauki w szkole ponadpodstawowej. Nauka trwa 8 lat i kończy się zewnętrznym egzaminem ósmoklasisty.
Podstawą przyjęcia do szkoły jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną oraz skierowanie wydane przez Prezydenta Miasta Łodzi.
W szkole funkcjonują:
- klasy dla dzieci słabowidzących i niewidomych,
- klasy edukacyjno-terapeutyczne dla dzieci słabowidzących i niewidomych z niepełnosprawnością sprzężoną (intelektualną w każdym stopniu niepełnosprawności, słuchową, ruchową i inną),
- zespoły rewalidacyjno-wychowawcze dla dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną.
Naszym uczniom zapewniamy opiekę przed lekcjami od godziny 7:00 oraz po zakończonych zajęciach do godziny 16:00.
Liceum Ogólnokształcące
Głównym celem i zadaniem liceum jest stworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju, zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych na egzaminie maturalnym, a także do rozpoczęcia dalszej nauki w szkołach policealnych i na wyższych uczelniach. Przygotowujemy młodzież do samodzielności oraz odpowiedzialnego życia społecznego.
Do liceum przyjmowana jest młodzież:
- niewidoma lub słabowidząca (także z niepełnosprawnością ruchową),
- z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera.
Podstawą przyjęcia do liceum jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną oraz skierowanie wydane przez Prezydenta Miasta Łodzi na wniosek rodzica lub pełnoletniego wychowanka.
Zalety naszego liceum:
- znakomicie wyposażone pracownie,
- małe klasy (maksymalnie 10-osobowe),
- kontynuacja nauki języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego,
- rozszerzenia z języka polskiego, języka angielskiego, historii albo geografii (od 2. klasy).
Nauka trwa 4 lata i kończy się zewnętrznym egzaminem maturalnym
Technikum
Głównym celem i zadaniem technikum jest stworzenie uczniom warunków do wszechstronnego rozwoju, zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych zarówno na egzaminie maturalnym, jak i egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie oraz do rozpoczęcia dalszej nauki w szkołach policealnych i wyższych uczelniach. Przygotowujemy młodzież do samodzielności oraz odpowiedzialnego życia społecznego. Nauka w technikum trwa 5 lat.
Do technikum przyjmowana jest młodzież słabowidząca i niewidoma (bez lekarskich przeciwwskazań do wykonywania zawodu).
W technikum kształcimy w zawodach:
- technik masażysta
- technik prac biurowych.
Podstawą przyjęcia do technikum jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną, skierowanie wydane na wniosek rodzica / pełnoletniego ucznia przez Prezydenta Miasta Łodzi lub Starostwo Powiatowe właściwe dla miejsca zamieszkania oraz zaświadczenie wydane przez lekarza profilaktyka.
Zalety naszego technikum:
- znakomicie wyposażone pracownie,
- małe klasy (maksymalnie 10-osobowe),
- kontynuacja nauki języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego,
- rozszerzenia z języka polskiego, języka angielskiego, biologii, historii albo geografii (od 2. lub 3. klasy),
- zróżnicowana grupa pracodawców, u których młodzież odbywa praktyki zawodowe,
- udział w licznych projektach rozszerzających wiadomości i umiejętności wymagane w podstawie programowej.
Technikum prowadzi także kwalifikacyjne kursy zawodowe, będące pozaszkolną formą kształcenia ustawicznego.
W ramach kwalifikacyjnych kursów zawodowych kształcimy w zawodach:
- technik administracji
- technik organizacji turystyki
- technik tyfloinformatyk
Słuchaczami kwalifikacyjnych kursów zawodowych mogą być osoby z dysfunkcjami wzroku, którzy ukończyli liceum bądź technikum.
Ukończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w danym zawodzie.
Szkoła Policealna
Głównym celem i zadaniem szkoły policealnej jest zapewnienie naszym słuchaczom wykształcenia zawodowego niezbędnego do wykonywania wybranego zawodu zgodnie z indywidualnymi możliwościami wychowanka, przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, wdrażanie do samokształcenia i systematycznego podnoszenia wiedzy zawodowej, technicznej i ekonomicznej, wyrabianie szacunku do pracy. Przygotowujemy do samodzielności oraz odpowiedzialnego życia społecznego.
Do szkoły policealnej przyjmowana jest młodzież do 24 roku życia:
- niewidoma,
- słabowidząca,
- z niepełnosprawnością ruchową,
- z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera.
W szkole policealnej kształcimy w zawodach:
- technik masażysta
- technik administracji
- technik tyfloinformatyk.
Podstawą przyjęcia do szkoły policealnej jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną, skierowanie wydane przez Prezydenta Miasta Łodzi na wniosek rodzica wychowanka/ pełnoletniego wychowanka oraz zaświadczenia wydanego przez lekarza profilaktyka.
Nauka trwa 2 lata (4 semestry). Zajęcia edukacyjne w ramach kształcenia zawodowego przygotowują do uzyskania odpowiednich kwalifikacji po zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
Zalety naszej szkoły policealnej:
znakomicie wyposażone pracownie,
- małe klasy (maksymalnie 10-osobowe),
- zróżnicowana grupa pracodawców, u których młodzież odbywa praktyki zawodowe,
- udział w licznych projektach rozszerzających wiadomości i umiejętności wymagane w podstawie programowej.
Wczesne Wspomaganie Rozwoju (WWR)
Wczesne wspomaganie rozwoju przeznaczone jest dla najmłodszych dzieci i trwa od momentu wykrycia u nich niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole. Aby dziecko mogło zostać objęte zajęciami wczesnego wspomagania rozwoju, musi odbyć wizytę u lekarza okulisty przyjmującego w Ośrodku oraz posiadać opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju wydaną przez zespół orzekający z publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Wszystkie zajęcia realizowane z dzieckiem i jego rodziną są bezpłatne.
WWR to specjalistyczne zajęcia prowadzone w celu poprawy funkcjonowania dziecka, u którego podejrzewa się zaburzenia w prawidłowym rozwoju. Kompleksową pomocą objęta jest cała rodzina dziecka.
WWR to stwarzanie warunków do tego, aby dziecko z zaburzeniami rozwojowymi mogło pomimo ograniczeń:
- wykorzystać swój potencjał rozwojowy,
- pokonać trudności w poznawaniu świata,
- uczestniczyć w życiu społecznym,
- osiągnąć dojrzałość szkolną i samodzielność.
W ramach wczesnego wspomagania organizowane są zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka w wymiarze od 4 do 8 godzin w miesiącu. Są one prowadzone indywidualnie z dzieckiem i jego rodziną oraz grupowo, z udziałem rodzin dzieci lub innych dzieci objętych wczesnym wspomaganiem (np.: zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne, trening umiejętności społecznych, zajęcia muzyczno-ruchowe, zajęcia prowadzone metodą ruchu rozwijającego W. Sherborne).
Zespół wczesnego wspomagania rozwoju w SOSW nr 6 „Na Dziewanny” tworzą najlepsi terapeuci specjalizujący się w pracy z małymi dziećmi o zaburzonym rozwoju psychoruchowym, w szczególności z niepełnosprawnością wzrokową:
- tyflopedagodzy,
- psycholog,
- terapeuci widzenia,
- logopeda (spec. neurologopeda kliniczny),
- instruktor orientacji przestrzennej,
- specjalista w zakresie terapii sensorycznej,
- rehabilitanci ruchu - terapeuci NDT-Bobath.
Na podstawie wielospecjalistycznej diagnozy funkcjonowania dziecka zespół WWR ustala konkretne działania terapeutyczne oraz opracowuje i realizuje z dzieckiem i jego rodziną indywidualny program wczesnego wspomagania.
W ramach WWR dzieci mogą korzystać ze specjalistycznej terapii w zakresie:
- terapii widzenia,
- terapii psychologicznej/tyflopsychologicznej lub wsparcia psychologiczno-pedagogicznego,
- terapii neurologopedycznej/logopedycznej,
- stymulacji słuchowej – terapia metodą Tomatisa, trening słuchowy Neuroflow,
- terapii tyflopedagogicznej / terapii ręki,
- orientacji w przestrzeni / rehabilitacji podstawowej,
- zajęć terapeutyczno-edukacyjnych w Sali Doświadczania Świata
- fizjoterapii/terapii NDT-Bobath / masażu podwodnego,
- integracji sensorycznej,
- masażu leczniczego.
Про нас
Спеціальна школа та навчальний центр № майор Ієронім Барановський — Лодзька школа для слабовидящих і невідомих «Na Dziewanny»
Ми єдині школи для дітей та підлітків з вадами зору в Лодзькому воєводстві. Ми забезпечуємо навчання та реабілітацію на всіх ступенях навчання. Ми є важливим і цінним центром освіти, переатестації та консультування для людей з вадами зору та їхніх сімей.
Основними цілями нашої діяльності є:
- досягнення максимально всебічного розвитку учнів із застосуванням відповідних методів і форм навчання, приділяючи особливу увагу принципам тифлопедагогіки,
- створення цілісної системи знань, навичок, ставлення та поваги до польської національної спадщини у свідомості учнів,
- досягнення учнями якомога більшої самостійності в житті та підготовка їх до участі в суспільному житті.
У кожному учневі ми маємо змогу побачити його потенціал – сильні сторони, які розвиваємо під час навчальної та позакласної роботи. Ми також проводимо багато заходів, щоб підвищити освітні можливості студентів. Ми пропонуємо широкий спектр заходів з ревалідації та офтальмологічної допомоги. Завдяки наявності лабораторій, оснащених відповідними тифлонавчальними засобами, ми створюємо учням оптимальні умови для отримання знань, розвитку інтересів та їх переатестації.
Студенти з-за меж Лодзі можуть жити в пансіоні, який стає їхнім другим домом протягом навчального року.
Нашу діяльність підтримують установи та організації, з якими ми реалізуємо різноманітні проекти та починання. Ми працюємо з Асоціацією «Spojrzenie» та місцевим та національним середовищем. Крім того, ми пропонуємо допомогу не тільки сім'ям наших студентів, а й сім'ям і дітям з вадами зору, які навчаються в державних школах.
Основні переваги нашого Центру:
- висококваліфікований та досвідчений викладацький склад, що забезпечує належні умови для навчання, виховання, переатестації та піклування з урахуванням потреб учнів на всіх етапах навчання,
- невеликі класи - від 2 до 10 учнів,
- спеціалізоване обладнання - інтерактивні дошки, збільшувачі, лупи, брайлівські машини, комп'ютерне програмне забезпечення (збільшення, озвучування, тушкування),
- зламані архітектурні бар'єри (сходовий лабір, ліфт, пандуси для дитячих візків),
- безкоштовні підручники шрифтом Брайля або збільшеним шрифтом та різні тифлодактичні посібники,
- догляд медсестри п'ять днів на тиждень.
Наші учні, як і їхні однолітки без інвалідності, навчаються за навчальними планами та основними навчальними програмами державних шкіл для певного рівня освіти. Вони також беруть участь у спеціалізованих заняттях та заняттях з повторної перевірки, а також у заходах, що розвивають їхні інтереси.
Вони можуть розвивати таланти та здібності в музичному центрі, художньому гуртку, гуртках за інтересами та спортивних заходах (голбол, звуковий настільний теніс), а також активно відпочивати у спортивній залі, тренажерному залі та на свіжому повітрі – з використанням дитячого майданчика, вуличного тренажерного залу, баскетбольного та волейбольного майданчиків, як а також їзда тандемами.
Ми також маємо власного тренера та організовуємо численні вітчизняні та закордонні поїздки, під час яких студенти розвивають свої знання про навколишній світ.
Існує:
Дитячий садок «Ведмедики Відзі» займається вихованням дітей:
- слабозорих,
- сліпий,
- з множинними порушеннями (інтелектуальною недостатністю будь-якого ступеня, порушеннями слуху, рухової та іншої).
Основні переваги нашого дитячого садка
Невеликі групи по 6-8 осіб створюють у дітей домашню атмосферу, відчуття захищеності, дають можливість познайомитися та подружитися.
Ми пропонуємо широку багатопрофільну підтримку розвитку через чудові навчальні ігри та реабілітаційні заходи, які проводяться не лише в добре обладнаній кімнаті, але й на привабливому майданчику, розташованому на шкільному майданчику.
Початкова школа
Основною метою і завданням нашої школи є набуття учнями знань і навичок, необхідних для отримання атестата про закінчення школи та підготовка до продовження навчання в загальноосвітній школі. Навчання триває 8 років і завершується екстерном у восьмий клас.
Підставою для прийому до школи є рішення психолого-педагогічного консультаційного центру про потребу в спеціальній освіті та направлення мера міста Лодзь.
Існує:
- класи для слабозорих та сліпих дітей,
- навчально-терапевтичні заняття для слабозорих та сліпих дітей з множинними вадами (інтелектуальною недостатністю будь-якого ступеня, слуху, руховими та іншими порушеннями),
- реабілітаційно-виховні бригади для дітей з тяжкою інтелектуальною недостатністю.
Ми забезпечуємо догляд за нашими учнями перед уроками з 7:00 та після закінчення занять до 16:00.
Середня школа
Головною метою і завданням старшої школи є створення умов для всебічного розвитку, здобуття знань і навичок, необхідних для складання іспиту на атестат зрілості, а також для початку подальшого навчання у вищих навчальних закладах та університетах. Ми готуємо молодь до самостійності та відповідального суспільного життя.
Молодь приймається до старшої школи:
- сліпі або слабозорі (також з руховими вадами),
- з розладами аутистичного спектру, включаючи синдром Аспергера.
Підставою для вступу до середньої школи є рішення психолого-педагогічного консультаційного центру про потребу в спеціальній освіті та направлення, видане мером міста Лодзь на прохання батьків або дорослого учня.
Переваги нашої школи:
- відмінно обладнані лабораторії,
- невеликі групи (максимум 10 осіб),
- продовження вивчення англійської, російської або німецької мови,
- надбудови з польської, англійської, історії чи географії (з 2 класу).
Навчання триває 4 роки і закінчується ЗНО
Технічна школа
Основною метою і завданням технікуму є створення умов для всебічного розвитку, набуття знань і навичок, необхідних як для зрілого іспиту, так і іспиту на підтвердження кваліфікації за професією, а також для початку продовження навчання у вищих навчальних закладах і вищих навчальних закладах. Ми готуємо молодь до самостійності та відповідального суспільного життя. Курс середньої технічної освіти триває 5 років.
До технікуму приймаються слабозорі та сліпі підлітки (без медичних протипоказань до професії).
В технікумі ведемо навчання за професіями:
- технік-масажист
- офісний технік.
Підставою для вступу до вищої технічної школи є рішення про необхідність спеціальної освіти, видане психолого-педагогічним консультаційним центром, направлення, видане на прохання батьків / дорослого учня президентом міста Лодзь або повіту. Управління за місцем проживання та довідка від лікаря-профілактора.
Переваги нашого технікуму:
- відмінно обладнані лабораторії,
- невеликі групи (максимум 10 осіб),
- продовження вивчення англійської, російської або німецької мови,
- розширення з польської, англійської, біології, історії або географії (з 2-го або 3-го класу),
- різноманітна група роботодавців, де молоді люди проходять практику,
- участь у численних проектах, що розширюють знання та навички, необхідні за основною навчальною програмою.
У технікумі також діють кваліфікаційні професійні курси, які є позашкільною формою навчання впродовж життя.
В рамках кваліфікаційних професійних курсів ми навчаємо за професіями:
- технік адмін
- технік з організації туризму
- технік тифлоінформатики
Учасниками кваліфікаційних професійно-технічних курсів можуть бути особи з вадами зору, які закінчили середню школу або технікум.
Завершення кваліфікаційного професійного курсу дозволяє скласти іспит, що підтверджує кваліфікацію за даною професією.
Післясередня школа
Основною метою і завданням вищої школи є здобуття учнями професійно-технічної освіти, необхідної для виконання обраної професії відповідно до індивідуальних здібностей учня, підготовка до іспиту на підтвердження кваліфікації за професією, здійснення самостійної підготовки. виховання та систематичне вдосконалення професійних, технічних та економічних знань, виховання поваги до праці. Ми готуємося до незалежності та відповідального суспільного життя.
До вищої школи приймається молодь до 24 років:
- сліпий,
- слабозорих,
- з фізичною вадою,
- з розладами аутистичного спектру, включаючи синдром Аспергера.
У вищій школі ми навчаємо за професіями:
- технік-масажист
- технік адмін
- Технік тифлоінформатики.
Підставою для вступу до вищої школи є рішення психолого-педагогічного консультаційного центру про потребу в спеціальній освіті, направлення, видане мером міста Лодзь на прохання батьків/опікуна, а також довідка лікаря-профілактора.
Навчання триває 2 роки (4 семестри). Освітня діяльність у рамках професійної освіти готує до отримання відповідної кваліфікації після складання іспиту, що підтверджує кваліфікацію за професією.
Переваги нашої післясередньої школи:
- відмінно обладнані лабораторії,
- невеликі групи (максимум 10 осіб),
- різноманітна група роботодавців, де молоді люди проходять практику,
- участь у численних проектах, що розширюють знання та навички, необхідні за основною навчальною програмою.
Підтримка раннього розвитку (WWR)
Підтримка раннього розвитку призначена для найменших дітей і триває з моменту виявлення у них інвалідності до початку навчання. Для залучення дитини до занять раннього розвитку їй необхідно відвідати приймального лікаря-офтальмолога Центру та мати висновок про необхідність раннього розвитку, виданий суддівською групою громадської психолого-педагогічної консультації. Усі заходи, які проводяться з дитиною та її родиною, безкоштовні.
WWR – це спеціалізований захід, який проводиться для покращення функціонування дитини з підозрою на порушення розвитку. Надається комплексна допомога всій родині дитини.
WWR – створення умов для того, щоб дитина з вадами розвитку могла:
- використовувати свій потенціал розвитку,
- долати труднощі в пізнанні світу,
- брати участь у суспільному житті,
- досягти шкільної зрілості та самостійності.
У рамках раннього супроводу організовуються заходи з урахуванням індивідуальних потреб дитини, від 4 до 8 годин на місяць. Вони проводяться індивідуально з дитиною та її родиною, а також у групах за участю сімей дітей або інших дітей, охоплених ранньою підтримкою (наприклад, заняття з розвитку соціальних та емоційних навичок, тренування соціальних навичок, музичні та рухові заняття, заняття з використанням метод розвитку руху В. Шерборна).
Команда підтримки раннього розвитку ДНЗ № 6 «Na Dziewanny» складається з кращих терапевтів, які спеціалізуються на роботі з дітьми раннього віку з порушенням психомоторного розвитку, зокрема з порушенням зору:
- тифлопедагоги,
- психолог,
- терапевти зору,
- логопед (спеціаліст клінічний невролог),
- інструктор з просторового орієнтування,
- спеціаліст в області сенсорної терапії,
- фахівці з рухової реабілітації - NDT-Bobath терапевти.
На основі мультидисциплінарної діагностики функціонування дитини команда WWR визначає конкретні терапевтичні заходи, розробляє та впроваджує індивідуальну програму раннього супроводу дитини та її родини.
У рамках WWR діти можуть скористатися спеціалізованою терапією в таких сферах:
- терапія зору,
- психологічна/тифлопсихологічна терапія або психолого-педагогічний супровід,
неврологопедична/логопедична, - аудіостимуляція - метод Томатіса, аудіотренінг Neuroflow,
- тифлопедагогічна терапія/рукотерапія,
- орієнтування в просторі / базова реабілітація,
- лікувально-просвітницькі заняття у Світовій кімнаті досвіду
- фізіотерапія / NDT-Bobath терапія / підводний масаж,
- сенсорна інтеграція,
- лікувальний масаж.