Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mikołajki na Dziewanny

Święta to czas wyjątkowej atmosfery i radości!

Już od poniedziałku 5 grudnia w naszym Ośrodku zaczęły się przygotowania świąteczne, oczekiwanie na Św. Mikołaja oraz zmagania sportowe. Najwcześniej zaczęli świętować uczniowie szkoły podstawowej - w ramach Sportowych Mikołajek. Już w poniedziałek odbyły się gry i zabawy sportowe. Sport to czas radości i świetnej zabawy. Czuć było ducha rywalizacji sportowej. Każdy z uczestników w nagrodę otrzymał słodki upominek.

 6 grudnia wszyscy uczniowie świętowali Mikołajki. Od samego rana po korytarzach spacerowali uczniowie w kolorowych - czerwonych strojach, wielu miało na głowach mikołajowe czapki lub opaski z uszami reniferów. Najmłodsi z edukacji wczesnoszkolnej dekorowali najpiękniejsze pierniczki. Oczywiście już pięknie udekorowane pierniki zostały zjedzone przez dzieci. Zajęcia zakończyły się pastorałkami i piosenką, w której dzieci zapraszały Mikołaja w nasze gościnne progi.

Wieści o naszym wspólnym świętowaniu dotarły do Świętego Mikołaja, który odwiedził nasz Ośrodek 7 grudnia przywożąc dla każdego dziecka i ucznia paczkę niespodziankę. Mikołaj rozdawał prezenty, było dużo radości i podziękowań. Na koniec spotkania z Mikołajem śpiewaliśmy kolędy.

Ostatnim akcentem Mikołajek w Ośrodku były gry i zabawy sportowe dla przedszkolaków, które odbyły się 7 grudnia. Dzieci z zapałem rywalizowały i świetnie się bawiły w sali gimnastycznej. na koniec otrzymały słodki upominek.

Święta tuż tuż ...