Koniec sezonu 2025/2026
W dniach 12-14 czerwca zakończyły się ogólnopolskie rozgrywki w Blind Footbalu w sezonie 2025/2026. Drużyna naszego Ośrodka zdobyła w nich zaszczytne III miejsce, zdobywając 10 punktów i 8 bramek. Nasi wychowankowie zdobyli bezcenne doświadczenia, poznali możliwości swoich przeciwników i już w nowym sezonie 2026/2027 będą z tej wiedzy korzystać.
Na zdjęciu nasza drużyna z trenerami. Uczniowie: Kacper Perczyński, Bartosz Salamoński, Mateusz Pawlach, Mykhailo Drabych i Adam Pluta. Trenerzy: Anna Mrozowska, Tomasz Wilk i Krzysztof Zwoliński.

