Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bal Przebierańców

21 lutego w naszym Ośrodku od samego rana po korytarzach szkolnych spacerowali nieznani goście - okazało się, że to uczniowie przebrani za różne postacie.

Można było spotkać: księżniczki, wróżki, czarownice, kocice, tancerki, diablicę, gejszę, ciocię z Ameryki, damy i dworzan, Rzymianina, Egipcjanina,  pszczelarza, policjantów, strażaków, żołnierzy, Harrego Pottera, inspektora Sanepidu, kierownika budowy, bohaterów i bohaterki komiksów oraz wielu, wielu innych. Uczniowie jak zawsze wykazali się ogromną kreatywnością.

Jakie było zaskoczenie uczniów, gdy okazało się, że dyrekcja Ośrodka i wszyscy nauczyciele przebrali się za postaci z baśni "Ali Baba i 40 rozbójników". Prowadząca bal zainspirowała pedagogów, którzy w spontanicznym przedstawieniu odtworzyli baśń "Ali Baba i 40 rozbójników". Uczniowie brawami wspierali swoich nauczycieli.

Zabawa karnawałowa odbywała się w sali widowiskowej, gdzie zastawione stoły zachęcały do zajadania się słodyczami. Świetna muzyka powodowała, że tańcom i swawolom nie było końca. Wszyscy super się bawili, uśmiechy nie znikały z naszych twarzy.