Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zlot dzieci i młodzieży - ZOBACZMY SIĘ

Plakat informujący o zlocie. Informacje z plakatu znajdują się w treści zaproszenia. Dwie grafiki przedstawiające chłopca i dziewczynkę w okularach z laskami.

ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabo Widzących „Spojrzenie” zaprasza dzieci i młodzież z problemami wzrokowymi z województwa łódzkiego wraz z rodzicami na zlot pn. ZOBACZMY SIĘ.

Spotkanie dedykowane jest uczestnikom w wieku 5 - 20 lat i ich rodzicom. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zlot odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 r. w godz. 11.00 – 15.00 na terenie Łódzkiej Szkoły dla Słabo Widzących i Niewidomych przy ul. Dziewanny 24 w Łodzi.

Swobodna atmosfera pikniku z poczęstunkiem zapewni możliwość spotkania się osób z podobnymi wyzwaniami związanymi ze wzrokiem. Dzieci i młodzież będzie mogła nawiązać kontakty i budować relacje z rówieśnikami, a rodzice wymienią się radami i doświadczeniami.

Spotkanie będzie świetną okazją do zdobycia nowej wiedzy na temat problemów wzrokowych, dostępnych terapii, technologii wspomagających oraz strategii radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Zarówno uczestnicy, jak i ich rodzice będą mogli skorzystać z warsztatów, prezentacji i dyskusji prowadzonych przez specjalistów.

Zlot to okazja do odpoczynku i relaksu. Organizatorzy zapewniają różnorodne atrakcje i rozrywki, które umożliwią wszystkim uczestnikom miłe spędzenie czasu. W programie dedykowane osobom z problemami wzrokowymi sporty: tenis dźwiękowy, blind football i goalball.

Zgłoszenia udziału w zlocie prosimy kierować przez link:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=j6Kv4zVAOEuNVEofbTZGI6g_xAPfpNFDu4ag3fD85y5UMExDRTFVS0RaRUZVWkZHR1dQWkhRV041Mi4u

lub na adres e-mail: stow.spojrzenie@gmail.com lub telefonicznie pod nr 42 657 79 41.

Wierzymy, że kontakty nawiązane podczas zlotu będą cennymi źródłami wsparcia i informacji również po zakończeniu wydarzenia.

Czekamy na Was!